Egon Wucherer
(Wöllan/Stmk.1917-2014 Klgft.)"Monte Telmo", signiert E Wucherer, betitelt, datiert 6.9.76, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 44 x 58,5 cm, gerahmt, verglast, Passepartout partiell verschmutzt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.02.2019 - 11:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Egon Wucherer
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.02.2019 - 11:06 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |