Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) "Ohne Titel", signiert K. Korab, datiert 73, Farblithografie, die Nr.87/ 150, 75,5 x 55,5 cm, ohne Rahmen, Lichtmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.02.2019 - 10:35
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Karl Korab *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.02.2019 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena: