Franz Kaplenig *
(Kötschach-Mauthen 1924-2007 Klagenfurt) "Segelschiff am Wörthersee", Aquarell auf Papier, 59,5 x 84,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
06.02.2019 - 11:31
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Kaplenig *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.02.2019 - 11:31 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |