Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Lilien, signiert: H. Kobinger, datiert: 1944, Holzschnitt auf Japanpapier, Stockgröße ca. 47x 34 cm, Blattgröße ca. 56 x 44 cm, stockfleckig
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
29.01.2019 - 15:37
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.01.2019 - 15:37 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-