Fritz Jung-Ilsenheim *
(Österreich) Auerhahn im Gebirge, signiert: Jung-Ilsenheim, datiert: 1950, Tempera auf Hartfaserplatte, ca. 28 x 44 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
29.01.2019 - 15:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Fritz Jung-Ilsenheim *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.01.2019 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)