1 Standkruzifix, 1 Madonna, 1 Mariazeller Gnadenmadonna
Holz geschnitzt gefasst, Höhe 37 cm. 27 cm. und Glassturzca. 17 cm. 1. Hälfte 20. Jh. Altersspuren
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
28.01.2019 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.01.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.01. - 28.01.2019 |