Robert Zinner *
(Wien 1904-1988 Mondsee) Vorfrühling in den Bergen, um 1940, Öl auf Sperrholz, signiert Robert Zinner, 50 x 66 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
28.01.2019 - 10:00
- Vyvolávací cena:
Robert Zinner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.01.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.01. - 28.01.2019 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.380,- -
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 550,-