Altschliffbrillant Ring
Weißgold 585, ca. 0,20 ct, RW 55, 2,8 gøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
12.02.2019 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Altschliffbrillant Ring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.02.2019 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |