Corum Brillant- Manschettenknöpfe
Gold 750/999,9, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,30 ct, je ein 5 g Goldbarren eingefasst, 27,9 gøG28
12.02.2019 - 15:06
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.02.2019 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |