Brillantring zus. ca. 0,40 ct
Gold 750, rhodiniert, RW 54,5,2,3 g, 1 Brillant in Weißgold 750 gefasstøG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
12.02.2019 - 15:08
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Brillantring zus. ca. 0,40 ct
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.02.2019 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |