Altschliffbrillant Solitär um 1900
Gold 580 mit Silberfassung, ca. 0,15 ct, RW 61,5, 2 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
12.02.2019 - 15:04
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.02.2019 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |