Aloys Wach (Wachlmayr)
(Lambach 1892-1940 Braunau) Geburt Christi, handsigniert: Aloys Wach, datiert: 1927, bezeichnet, Radierung, Plattengröße ca. 33 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
19.02.2019 - 15:07
- Dosažená cena: **
EUR 95,-
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Aloys Wach (Wachlmayr)
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 19.02.2019 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 750,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,-