Joseph Höger
(Wien 1801-1877) "Gardasee", links unten signiert J. Höger, Aquarell auf Papier, ca. 19 x 27 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
19.02.2019 - 15:28
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Joseph Höger
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 19.02.2019 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: