Brillantring zus. ca. 0,80 ctGold 750,
RW 55, 19 g, 1 Brillant beschädigtøG19
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
26.02.2019 - 15:09
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.02.2019 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- ** - Sammlung Kanalinsel Guernsey 1958/2001 sowie Alderney 1983/2008,
- 4 Bleistiftspitzmaschinen.
- Saphirohrclips zus. ca. 3,50 ct