Georg Fischhof
(Wien 1859-1914), "Hirte mit Rindern am Teich", signiert u. datiert "G. Fischhof (18)95, Öl auf Holz, ca. 47 x 31 cm, gerahmt
11.02.2019 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Georg Fischhof
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.02.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.01. - 11.02.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: