Brillant Damenring zus. 0,57 ct
Weißgold 750, RW 53, 4,7 g, Tragespuren, Ringweitenänderungøg5
21.02.2019 - 10:00
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.02.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.02. - 21.02.2019 |