Rubin Brillant Damenring
Weißgold 585, Brillanten, zus. ca. 0,25 ct, Rubine tlw. im Navette-Schliff, RW 56, 3,2 g, TragespurenøG3
21.02.2019 - 10:37
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Rubin Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.02.2019 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.02. - 21.02.2019 |