Brillantanhänger "Bär"
Weißgold 750 tlw. vergoldet Brillanten zus. ca.0,70 ct Smaragde, 10,5 gøG10
21.02.2019 - 10:41
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantanhänger "Bär"
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.02.2019 - 10:41 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.02. - 21.02.2019 |
Položky z jiných aukcí
- **/*/gestempelt - Lagerbestand Liechtenstein,
- Diamantbrosche
- Bimetall Niobmünzen 25 Euro 3 Stück Silber 900