Otto Muehl *
(Grodnau 1925-2013 Moncarapacho, Portugal) Oktober Revolution, signiert: Otto, datiert: (19)85, Farbstift auf Textil, ca. 49 x 48 cm, verglaster Kastenrahmen beschädigt (SLS) Ruf 2.600
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:02
- Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-
Otto Muehl *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:02 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |