Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Köpfe, signiert, datiert: K. Korab (19)72, nummeriert: 56/75, Siebdruck auf Bütten, Plattengröße ca. 52 x 42 cm, Passepartout
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 11:13
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 11:13 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: