Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Studie zu Estravagario, handsigniert: Hrdlicka, nummeriert: 195/250, Radierung, Plattengröße ca. 29,5 x 26 cm, Blattgröße ca. 50 x 40 cm, gerahmt, WVZ Lewin 435
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:39
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Alfred Hrdlicka *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: