Dorothea Weissensteiner *
(Bombay 1927 geb., lebt im Ennstal) Die vielen Welten der Erde II, Gouache-Mischtechnik auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 34,5 x 49 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:29
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Dorothea Weissensteiner *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |