Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Der Brillenbaum, Firmenzeichen "Optyl", handsigniert: Kumpf, datiert: (19)74, bezeichnet, Lithographie in Farbe, Blattgröße ca. 63 x 75 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:16
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,-