Peter Robert Keil *
(Züllichau/Pommern 1942 geb.) Abstrakter Damenakt, signiert: P. Keil, rückseitig signiert, undeutlich bezeichnet, Acryl auf Leinwand, ca. 79,5 x 60 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:21
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Peter Robert Keil *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |