Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Bachnymphe, handsigniert: Fuchs, nummeriert: 79/400, Radierung, handkoloriert (aquarelliert), Plattengröße ca. 19 x 17 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:48
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:48 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,-