Siegfried Anzinger *
(Weyer/Enns 1953 geb.) Mutter mit Kind, signiert: Anzinger, datiert: (19)83, Aquarell und Graphit auf Papier, ca. 42 x 29 cm, Passepartout
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:42
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Siegfried Anzinger *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |