Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) Straßenlaterne, rechts unten signiert: R. Hradil, Lithografie, nummeriert 256/500, Blattgröße ca. 53 x 76 cm
Expert: Christian Wiesinger
13.02.2019 - 10:57
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hradil *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:57 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Hannes Scheucher *
- Nunzio Di Stefano *