Ernst Stricka *
(Wien 1946 geb.) Ohne Titel, signiert, datiert: Stricka (19)85, Acryl und Tusche auf Papier, ca. 45 x 62 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 11:04
- Vyvolávací cena:
EUR 350,-
Ernst Stricka *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |