Carry Hauser *
(Wien 1895-1985 Rekawinkel/NÖ)zugeschrieben Ohne Titel, Aquarell-Tusche-Mischtechnik auf Papier, ca. 22,5 x 17 cm, Passepartout
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:34
- Vyvolávací cena:
Carry Hauser *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |