Ben Leenen *
(Tegelen, Niederlande 1949 geb.) Salzburg - Mozartsteg, rückseitig beschriftet, signiert und datiert: Ben Leenen 2005, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 120 cm Ruf 450
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
28.02.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 751,-
EUR 700,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Ben Leenen *
Aukce: | Obrazy 20. století |
Datum: | 28.02.2019 - 14:00 |
Prohlídka: | 22.02 - 28.02.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)