August Trummer *
(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) "Blick zum Kreuzkogel", handsigniert, datiert Trummer 94, Öl auf Karton, Bildausschnitt 24,5 x 26,5 cm, in Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.02.2019 - 15:14
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
August Trummer *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.02.2019 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.02. - 25.02.2019 |