Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009), "Figurenkomposition" Lithographie in Farbe, signiert "Hrdlicka", nummeriert 204/250, ca 49,5 x 68 cm, in Kunstoffrahmen
25.02.2019 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.02.2019 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.02. - 25.02.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: