Altschliffbrillant Ring zus. ca. 1,50 ct
Gold 750, Österr. Amtspunze 1872-1922, RW 56, 3,6 g WARE AUS PRIVATBESITZ
06.03.2019 - 10:15
- Dosažená cena: **
EUR 2.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.03.2019 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.02. - 06.03.2019 |