Brillantohrstecker zus. ca. 0,15 ct
Platin 950/Gold 750, 8 g, øP8 Gebrauchsspuren mit Gutachten
06.03.2019 - 11:13
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.03.2019 - 11:13 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.02. - 06.03.2019 |