Majer Antonín (Praha 1882 – 1963 Praha)
Motiv z Maloskalska, signováno vpravo dole Majer Ant., olej/plátno, 57,5 x 48 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |