Jílek Karel (Moravičany 1896 – 1983 Brno)
Dámy s chrtem, signováno vpravo dole K. Jílek, olej/plátno, 40 x 33 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |