Krčil Josef (Kutná Hora 1906 – 1985 Praha)
Motiv z Kutné Hory, signováno a datováno vpravo dole Krčil 1950, olej/plátno, 78 x 52,5 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |