Erdélyi Vojtěch (Zahatí 1891 – 1955 Užhorod)
Stromy u vody, signováno vlevo dole Erdélyi, olej/plátno, 71,5 x 62,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 400.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 260.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |