Wachtel Wilhelm (1875 – 1942)
Hlava dívky, signováno vpravo uprostřed Wilh. Wechtel, olej/karton, 55 x 43 cm, lehce poškozená malba (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Wachtel Wilhelm (1875 – 1942)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |