Schustala Julius (Kopřivnice 1889)
Alpská krajina, signováno vpravo dole Schustala, olej/karton, 70 x 67,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |