Hodnik Valentin (1896 – 1935)
Triglav, signováno vlevo dole V. Hodnik, olej/plátno, 46 x 66,5 cm, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Hodnik Valentin (1896 – 1935)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |