Daněk – Sedláček František (Praha 1892 – 1974 Praha)
Zimní krajina, signováno a datováno vlevo dole F. D. Sedláček 1923, olej/karton, 49,5 x 65 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |