Berghauer – Horyna Bohumil (Rosice u Brna 1910 – 1972)
Vinobraní, signováno vpravo dole B. Horyna, olej/plátno, 100 x 70,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |