Sychra Vladimír (Praha 1903 – 1963 Praha)
Fifi, signováno a datováno vpravo dole V. Sychra 44, olej/plátno, 60,5 x 50 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |