Klápště Jaroslav (Záhoří u Železného Brodu 1923 – 1999 Praha)
Kuchyňské zátiší, signováno a datováno vpravo dole Klápště 90, olej/plátno, 46,5 x 73 cm (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |