Emler František (Přelouč 1912 – 1992 Praha)
Lodě na pobřeží, signováno vpravo dole F. Emler, olejová tempera/papír, 31 x 88 cm, lehce poškozená malba, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |