Baev Georgi Dimitrov (1924 – 2007)
Bez názvu, signováno vpravo dole azbukou G. Baev, akryl/plátno, 63 x 80 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |