Pravděpodobně český malíř kolem 1950
Hlava, nesignováno, vpravo dole datováno 25/V/ 1947, olej/papír, 42 x 29 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |