Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století
Portrét člena šlechtického rodu Thunů, nesignováno, olej/plech, 19 x 13,5 cm, poškozeno, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |