Středoevropský malíř kolem 1850
Portrét muže, nesignováno, olej/plátno, 34 x 27,5 cm, v minulosti restaurováno, lehce poškozená malba a rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Armband zus. ca. 4 ct
- Kulturperlendamenring
- gestempelt - Sowjet. Zone und DDR Sammlung 1945-1969 in Schaubek DDR fast komplett (es fehlt Bl.8A),
- Brillant Ring